Dostane ťa do obrazu.

Dostupné na Google Play a v App Store

Tvoj televízny kamarát

Divano ti prinesie všetko o tvojom televíznom programe

Ty si pánom svojej zábavy - Divano ťa bude následovať

Otvor Divano keď pozeráš televíziu, pár sekúnd ho nechaj počúvať a o ostatné sa už postará. Rozhodnutie je na tebe

Vždy aktuálne

Už nikdy sa ti nestane že zmeškáš čo sa deje na sociálnych sieťach o tvojom programe. Facebook, Instagram alebo Twitter posty týkajúce sa toho čo práve pozeráš ti Divano zozbiera na jedno miesto s najrýchlejším prístupom.

Odomkni skrytý obsah

Divano ťa prevedie tvojou obľúbenou show bez prestávky - počas televíznych prestávok ti Divano odomkne špeciálny obsah a tak si môžeš vychutnať zábavu bez prerušenia.

Vieme, že máš názor !

Pozeranie televízie bolo vždy témou o ktorej sa hovorí, ale s Divanom to máš ešte ľahšie. Vyjadri sa, zahlasuj a ovplyvnuj dej počas toho ako pozeráš.

Jedinečné Divano

Akonáhle si vyberieš program, ťukni v aplikácii Divano na synchronizačné tlačidlo a v priebehu sekúnd ti Divano zoradí ten správny obsah, v tom správnom čase priamo do tvojho telefónu. Už onedlho si budeš môcť Divano zostaviť úplne podľa tvojich záujmov

  • Synchronizuj sa
  • Divano je dynamické a prispôsobí sa ti
  • Zábavné
  • Odráža tvoje správanie

Divano

Aplikácia synchronizovaná s televíznym vysielaním prináša relevantný obsah centrovaný okolo používateľa. Je prístupná pre televízie a jej klientov ako najrýchlejší nástroj ako sa stať súčasťou televíznej konverzácie.

Stiahni si aplikáciu:

Chceš s nami pracovať ?
Ozvi sa :